Anasayfa Eğitimler Turquality Yönetici Geliştirme Programı ve Dijital Pazarlama
Turquality Yönetici Geliştirme Programı ve Dijital Pazarlama
1

Turquality Yönetici Geliştirme Programı ve Dijital Pazarlama

1

Turquality, Türk markalarının uluslararası rekabetle başa çıkabilmesinin ve daha yetkin bir aktör haline gelebilmesinin önemli gerekliliklerinden biri de insan kaynağı alt yapısının oluşturulmasıdır. Rekabetin çıtasının her geçen gün yükseldiği ve ülkeler arası sınırların önemini gittikçe kaybettiği günümüz pazarlarında

Buy Kamagra UK

, firmaların rekabetçiliğini artırmak için eğitim imkanları da sağlanıyor. Bu amaçla gerçekleştirilecek İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen ve firmaların ihtiyaçları gözetilerek “Yönetici Yüksek Lisansı (Executive MBA)” formatında oluşturulan Yönetici Geliştirme Programı ile TURQUALITY® kapsamındaki firmaların orta ve üst düzey yöneticilerinin küresel başarı için gerekli vizyon ve yetkinliklere ulaşma konusunda desteklenmesi amaçlanıyor.

15 Nisan Cuma günü bende bu programın “dijital pazarlama” ayağında yer alarak

http://traductoroficial.com/css/kaufen/index.html%3Fp=149.html

crypto-economy.online

, katılımcılara dijital alanda “ölçme ve değerlendirme yetileri kazanabilecekleri ipuçları içeren” bir eğitim verdim.

 

OKU  Kullanımlar ve Doyumlar : Sosyal Medya
Ahmet Beliktay 2011 yılında dijital medya sektörü odaklı ve sosyal medya odaklı blog olan Aristolog.com‘u kurdu. Ahmet Beliktay, Ağustos 2015’ten itibaren Akıl Fikir İşleri (AFI) Şirket Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Yorum(1)

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir