Anasayfa Hakkımda

Hakkımda

  2012 yılında Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldum. Yine aynı üniversitede öğrenciliği sırasında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce İşletme alanından yandal ve özel bir burs ile Hochschule Rheinmain (Wiesbaden) Üniversitesi’nde Medya Yönetimi alanında eğitim aldım. Sonrasında Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yüksek lisansı programını tamamladım. Kariyerime Sarar Giyim’de başlayarak, DF İstanbul, Mıknatıs Production, Eskişehir Ticaret Odası, ve Hisseli Harikalar Fabrikası, Akıl Fikir İşleri ve Casper Bilgisayar şirketlerinde yönetici olarak çeşitli görevler üstlendim.

     2011 yılında dijital medya sektörü odaklı ve sosyal medya odaklı blog olan Aristolog.com‘u kurdum. Bu blog, 2 yıl boyunca 60 farklı yazar içerik ürettiği ve bir senede 2 milyondan fazla görüntülenme alma başarısını gösterdi. Bu başarı karşılığını, 2013 yılında Aydın Doğan Genç İletişimciler yarışmasında derece elde ederek kanıtladı. Yine aynı sene Bumerang Blog Ödülleri‘nde 1600 blog arasından 2013 yılının en sosyal blogu seçildi. Ayrıca Akıl Fikir İşleri ajansında çalışırken yapmış olduğumuz filmler sayesinde dünyanın çeşitli bölgelerinde 5 farklı ödül aldık. Bu ödülleri Türk Hava Yolları markasına yaptığımız işler aldı.

Kasım 2019’dan itibaren Casper Bilgisayar şirketinde Pazarlama iletişimi ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmaktayım.