Anasayfa Dijital İletişim Facebook Sayfa Birleştirme
Facebook Sayfa Birleştirme

Facebook Sayfa Birleştirme

0

Facebook sayfalarnızı birleştirememek ciddi oranda problem yaratabiliyordu. Bazen de birleştirilen bir sayfanın üyesi olmak ciddi rahatsızlıklar yaratabiliyor. Facebook bu rahatsızlıklardan dolayı 2013 yılında, belli bir üye artışı sonrası sayfa birleştirme seçeneğine ciddi kısıtlamalar getirdi.

Sayfa birleştirme şartları:

  • Her iki Sayfada da yöneticiyseniz
  • Sayfalarınız aynı ada sahipse ve aynı şeyi temsil ediyorsa
  • Fiziksel konumları olduğu durumlarda, her iki Sayfa da aynı adrese sahipse

Sayfa adlarını 170 üyeden sonra değiştiremediğiniz için, pek çok kişi sayfalarını birleştirememekteydi. Geçen keşfettiğim yöntem ile sayfalarımı sınırsız sayıda engelsiz olarak adını değiştirebiliyorsunuz. Agresif bir biçimde kullanılmamasını dileyerek sizinle nasıl yapıldığını paylaşayım:

Sayfanızın adına karar verdikten sonra yeni bir sayfa açıyorsunuz. Veya birleştirmek istediğiniz sayfanın kategori bölümünde değişiklikler yapıyorsunuz. Tıklanacak olan menüleri sırasıyla paylaşayım: Hakkında>Sayfa Bilgileri > Yerel İşletme > Yerel İşlerme Bu değişikliğin hemen ardından Facebook’a,bu durum hakkında bir form doldurup mail atmanız gerekiyor. Form adresini doldurduktan sonra, max. 30 dakika içinde Facebook’tan talebinizin onaylandığını anlatan bir mail alacaksınız.

Tüm bu adımları yaptıktan hemen sonra, adınını değiştirmek istediğiniz sayfaya gidip kategorisini “Yerel İşletme” yapıp gerçek bir adres yazın. (Her iki sayfanında adreslerinin aynı olmasına özen gösterin.)

Yukarıda doldurduğunuz formdan onay maili aldıktan hemen sonra, yeni oluşturduğunuz sayfanın ayarlar kısmına gidin. Sol altta Konumlar diye bir menü açılacak. Bu menüden adınını değiştirmek istediğiniz sayfayı ekleyin, sayfa adı otomatik olarak ilk oluşturduğunuz sayfa adı olacak.

Sayfa adınızı değiştirdikten sonra, sayfanızın hemen yanında adres ibaresini kaldırmak için sırasıyla Sayfanız > Hakkında > Sayfa Bilgileri > Konum Tanımlayıcı > Sayfanın yanında parantez ile yazılı olan adresi boş bırakmanız yeterli olacaktır.

OKU  Dijital Strateji ve 5 Temel Adım

Facebook-konum-degistirmeTüm bu işlem tamamlandığında kazandığınız değişiklik hakları:

Ek bilgi : Mağaza numarasına takılmayın

http://blauweiss-heisingen.de/media/ohne/index.html

, sizin yazacağınız her hangi bir rakam yeterli olacaktır.

İşlemi tamamlayamayanlar ekran alıntıları ile bu mesajın altına cevap yazarsa

Buy Nolvadex UK

, uygun olduğum sürece bilgi vermeye çalışacağım.

Selamlar

Ahmet Beliktay 2011 yılında dijital medya sektörü odaklı ve sosyal medya odaklı blog olan Aristolog.com‘u kurdu. Ahmet Beliktay, Ağustos 2015’ten itibaren Akıl Fikir İşleri (AFI) Şirket Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir