Anasayfa Blog CEO Kov: Borsadaki Hisselerin Artsın Groupon
CEO Kov: Borsadaki Hisselerin Artsın Groupon

CEO Kov: Borsadaki Hisselerin Artsın Groupon

1

Groupon… İnternet üzerinden indirimli ürün ve hizmetler sunan fırsat sitesi Groupon, CEO’sunu kovdu. CEO bu durumu çalışanlarına son derece samimi bir e-posta yazarak duyurdu.

İnternetin en büyük fırsat sitelerinden biri olan Groupon’daki bu değişim, pek çok sayfa tarafından “CEO Şutlandı” şeklinde duyuruldu. Zaten Ceo Andrew Mason bir e-posta ile çalışanlar bunu duyurdu ve “Bugün itibariyle işimden kovuldum” şeklinde yazdı.

Mason e-postasında, “Sevgili Groupon insanları

cipro Rezeptfrei Kaufen

, CEO olarak çalıştığım biraz yoğun ama genelde harika yılların ardından ailemle daha fazla vakit geçirmeye karar verdim. Ya hayır şaka yapıyorum. Bugün itibariyle kovuldum” diye yazdı.

Yeni CEO aranıyor: Groupon

grouponMason’ın Kasım 2008’de Eric Lefkofsy ve Brtad Keywell ile birlikte kurduğu şirket, şuan da yeni bir CEO aramaya başladı. Lefkofsy tarafından yapılan açıklamada “Yönetim olarak liderliği, yaratıcılığı ve Groupon’a olan bağlılığı için Andrew’a teşekkür ederiz.” diye konuştu. Şirket şimdi yeni bir CEO aramaya başladı.

Mason’un ayrılışının duyulmasının ardından şirket hisseleri yüzde 13 arttı.

Şirketteki bu değişimin öncesinde geçtiğimiz aylarda

Buy Nolvadex UK

, Fırsat Siteleri Fırsatı Kaçırdı mı? Şeklinde bir yazı yazmıştık ve fırsat sitelerinde yaşanan olumsuzluklardan bahsetmiştik. Bu durumun, kar eden bir şirketin daha fazla kar edememesinden dolayı yaşandığını tahmin ediyoruz.

“Steve Jobs gibi işine dönebilecek mi?” şeklinde pek çok soru Twitter haber kaynağında gezen sorulardan –en çok dikkat çekeni ve en çok merak edileni- durumunda.

OKU  Foursquare Check-in Sonrası Reklamları
Ahmet Beliktay 2011 yılında dijital medya sektörü odaklı ve sosyal medya odaklı blog olan Aristolog.com‘u kurdu. Ahmet Beliktay, Ağustos 2015’ten itibaren Akıl Fikir İşleri (AFI) Şirket Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Yorum(1)

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir